Prekių krepšelis

Malu Wilz šepetėlių rinkinys

Dovanų rinkiniai Malu Wilz šepetėlių rinkinys Kosmetika veidui
Pristatymas Lietuvoje 2-3 d.d.

Naujas aukštos kokybės Malu Wilz šepetėlių rinkinukas.  

Kodas:
Visos prekės parduotos
Kaina: 18.00 36.00
Atsiprašome, tačiau šis produktas išparduodas. Prašome susisiekti su mumis, jeigu norite ji nusipirkti.

Aukštos kokybės sintetiniai šepetėliai ir aukščiausios kokybės ergonominė rankena - malonu laikyti rankoje ir lengva paskirstyti reikiamas makiažo priemones, pagamintos iš lakuotos medienos. Idealiai tinka keliaujant ir atnaujinant makiažą kelyje.

Rinkinį sudaro:

  • Šepetėlių kosmetinė.

  • Birios arba kompaktinės pudros šepetėlis pagamintas iš minkštų sinteninių plaukų, puikiai tinka optimaliai naudoti laisvus miltelius ir pabrėžti skruosto plotą.

  • Dvipusis šešėlių šepetėlis,pagamintas iš baltos ir juodos spalvų, minštų sinteninių plaukų, idealiai tinka šviesiems šešėliams paskirstyti ant akies voko, juoda pusė naudojama tamsių atspalvių šešėliams paskirstyti. 

  • Dvipusis kontūravimo ir lūpų šepetėlis, viena pusė naudojama paskirstyti tolygiai maskavimo priemonėms, kontūravimo priemonėms, kita pusė skirta tiksliam lūpų dažų ar lūpų blizgesio paskirstymui ant lūpų.

  • Dvipusis antakių ir akių pravedimo šepetėlis, pagamintas iš minkštų sintetinių šepetėlių, viena pusė naudojama norint natūraliai paryškinti antakius, kita pusė šepetėlio naudojama idealiam akių pravedimo priešimui. 

Rekomendacijos: po kiekvieno naudojimo, rekomenduojame išplauti šepetėlius su šiltu vandeniu ir natūraliu (be druskos) muilu. Taip pat galite išvalyti ir dezinfekuoti šepetėlius su Malu Wilz šepetėlių valikliu


Susijusios prekės