Probleminė jaunatviška oda

Paauglystėje ir po jos dažnai susiduriama su nemaloniomis odos problemomis. Padidėjęs riebalų išsiskyrimas skatina pūlingų spuogelių susidarymą, užsikimšus poroms kyla rimtesnės odos problemos, kurioms gydyti prireikia daug laiko.

Viena iš pagrindinių probleminės odos taisyklių, jog neužtenka odos dažnai prausti, ją reikia ir drėkinti, kontroliuoti riebalų išsiskyrimą. Malu Wilz "Young Care" odos priežiūros priemonės skirtos jaunatviškos, mišrios ar riebios odos priežiūrai ir problemų sprendimui.


Valymas

Netinkamas odos prausimas (ar netinkamos priemonės) išsausina odą, ji gali tapti jautri ir lengvai pažeidžiama. Malu Wilz siūlo odos nesausinantį veido valymo gelį su kininio arbatmedžio ekstraktu. Šis ekstraktas ramina odą, mažina uždegimus, turi antibakterinį poveikį.

 

Tonizavimas, sebumo reguliavimas

Priemonė, mažinanti riebalų išsiskyrimą (gelis sebumo kontrolei) su ypatinguoju nimbamedžio aliejumi, turi stiprių antibakterinių, antivirusinių, dezinfekuojančių ir priešuždegiminių savybių. Puikiai išvalo odos nešvarumus, sureguliuoja riebalinių ląstelių veiklą, naikina bakterijas, saugo nuo spuogų atsiradimo.

 

Maitinimas, drėkinimas

Norint išlaikyti natūralų odos balansą, nupraustą odą būtina drėkinti ir maitinti. Lengvas, greitai susigeriantis, jaunatviškos odos tonizavimui ir drėkinimui skirtas gelis, kurio sudėtyje yra tik natūralūs augaliniai ekstraktai ir vitaminai, maitina, tonizuoja ir atgaivina. Sudėtyje esantis pantenolis (provitaminas B5) saugo odą nuo uždegimo, drėkina, suteikia odai minkštumo.

 

Priemonės jaunatviškos, mišrios, riebios ar probleminės odos priežiūrai

 

Gelis veidui valyti

Sebumo sureguliavimui

Akne gydymas