Malu Wilz odos priežiūros priemonės žiemai

2021-11-01

Iškritus sniegui ir termometro stulpeliui nukritus žemiau nulio tiesiog būtina pasirūpinti savo oda. Šaltuoju sezonu visos nesiskiriame su lūpų balzamais, o štai kitomis odos priežiūros priemonėmis rūpinamės vangiau. Pateikiame sąrašiuką Malu Wilz produktų žiemos sezonui, kurie turėtų lydėti Jus visą žiemą. Jūsų oda Jums padėkos!

 

 

 

 

žieminis kremas

Žieminis kremas - labai sodrus kremas sudirgusiai odai

Riebus, bet kartu visai lengvutės tekstūros žieminis kremas puoselėja žiemos oro, šalčio  ar sauso patalpų oro išvargintą odą. Vertingos sudedamosios dalys, kaip alantoinas, taukmedžio sviestas ir pantenolis sumažina sudirgimus ir paraudimus, maitina ir drėkina. Veido oda nešerpetoja, būna pastebimai minkštesnė, elastingesnė. 
Atminkite, žiemą negalima naudoti lengvo, vandens pagrindu pagaminto drėkinamojo kremo. Jo suteikta drėgmė, taip tinkanti vasarai, žiemą labai greitai išgaruoja, ir oda lieka sausa, suaižėjusi. Žiemai geriausia rinktis specialų, žieminį kremą, kokį ir siūlo Malu Wilz. 

Koncentratai veido priežiūraiOdos regeneravimo koncentratas "Skin Harmonizing"
 - koncentratas ampulėje sausai, reikliai odai

Subalansuotas aukščiausios klasės aliejų koncentratas apsaugos odą nuo laisvųjų radikalų ir švelniai nuramins. Ypatingai tinka suplanavus aktyvaus poilsio dieną lauke, esant šaltukui. 

 

 

 

Lūpų balzamas

Moisture Plus balzamas - puoselėjantis balzamas sausoms, šerpetojančioms lūpoms

Šis balzamas su SPF10 tepant tiesiog tirpsta ant Jūsų lūpų, palikdamas šilko spindesį. Hialurono rūgštis, esanti sudėtyje, užkirs kelią drėgmės praradimui ir vizualiai sumažins mažas raukšleles. Ksimenijų aliejus ir bisabololis nuramina sudirgimus ar suaižėjimus. Dėka Moisture Plus balzamo Jūsų lūpos bus ypatingai švelnios ir minkštos, bei svaigins vanilės kvapu.

Atgal